Rowico Stockbridge jatkettava pyöreä ruokapöytä 130cm

Pyöreä jatkettava ruokapöytä 130cm halkaisijalla

Rowicon Stockbridge ruokapöytää saa jatkettua, jos lisätilan tarve tulee. Jatkopalat myydään erikseen. Muotoilultaan ruokapöytä on pyöristetty, ja jalastaan uniikki. Valittavanasi on kaksi upeaa sävyä, valkotammi ja ruskea, joista saat valita itsellesi mieluisamman. Tilaa oma Stockbridge ruokapöytäsi verkkokaupastamme kotiin toimitettuna.

1 039,20 € Normaalihinta 1 299,00 €
Toimitusvaihtoehdot

Kuljetus ulko-ovelle 40 €

Nouto myymälästä

Toimitusvaihtoehdot

Kuljetus ulko-ovelle 40 €

Nouto myymälästä

Mitat

Korkeus: 75cm
Halkaisija: 130cm

Tuotteen tiedot

Rowico Stockbridge jatkettava pyöreä ruokapöytä 130cm halkaisijalla. Valittavanasi on kaksi upeaa maanläheistä sävyä, valkotammi tai ruskea, joista saat valita omaan sisustukseen sopivan värin. Jatkomekanismin avulla pöydän ympärille saa halutessaan lisää istumapaikkoja. Jatkopaloja voi lisätä yhden tai kaksi, jatkopalat myydään erikseen. Muotoilultaan ruokapöytä on pyöristetty, unohtamatta jalan uniikkia ja yksityiskohtaista muotoilua. Ruokapöytä on valmistettu kestävistä materiaaleista, tammijalan viimeistellessä tukevuuden.

Katso myös muut pyöreät jatkettavat ruokapöydät, jos Stockbridge ei ole valintasi. Kysymysten herätessä olemme mielellämme avuksi.

Ruokapöydän tekniset tiedot:

Materiaali: Jaloissa tammea, kannen reunoissa tammea, keskellä tammiviilu.

Jatkomekanismi: Metallia, mahdollisuus lisätä kaksi jatkopalaa.

Tuotteen toimitus: Ruokapöytä toimitetaan osissa, mukana selkeät kasausohjeet. Jatkopalat myydään erikseen.

 

Tuotteen tiedot

Write Your Own Review
Olet arvostelemassa:Rowico Stockbridge jatkettava pyöreä ruokapöytä 130cm
Arviosi
Täältä löydät valmistajan hoito-ohjeet : •Puhdista pinta hyvin puristetulla pehmeällä liinalla, jossa on ainoastaan vettä tai mietoa puhdistusainetta, esimerkiksi Rubio Monocoat Surface Care -puhdistusainetta. Kuivaa pinta aina lopuksi kuivalla liinalla. •Kiillon sekä lian- ja nesteenhylkivyyden säilyttämiseksi pintaa voidaan huoltaa Rubio Monocoat Refresh Eco - tuotteella. Refresh Eco on pigmentitön emulsio, jota voidaan käyttää tarpeen mukaan, esimerkiksi muutaman kerran kuukaudessa. Jos pöytää käytetään harvemmin ja sitä käsitellään huolellisesti, esimerkiksi käyttämällä tabletteja ja alusia, huoltokäsittelyä ei välttämättä tarvita lainkaan tai vain muutaman kerran vuodessa. •Lämpötila ja kosteus vaikuttavat puun kutistumiseen ja turpoamiseen. Siksi ovien, jalkojen, laatikoiden ja lisätasojen istuvuus vaihtelee, joten ruuveja ja heloja on säädettävä säännöllisesti.
Rowico
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista